Cena: 200 Kč včetně poštovného

Paměti Ing. Miloše Pulkrábka

Proč hledáme staré fotografie, dopisy, filmy, kroniky? Hledáme jistotu minulosti, bod, o který se lze opřít. Proč rádi slyšíme staré písničky, i když to někdy bolí? To je lechtání svědomí... Naučme se proto svými slovy hladit. Laskavá aplikace vzpomínek a vzpomínky samy nám ulehčí přestoupit hranici stáří. Rád bych poradil následujícím textem jak na to, protože není nic nového pod sluncem pro vnímavého čtenáře.

Autor: Ing. Miloš Pulkrábek

Vydalo: Oblastní muzeum Praha-východ v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi ve spolupráci s Okrašlovacím spolkem Lázně Toušeň v roce 2014

ISBN 978-80-904878-6-4

[form|Nádraží dějin|200]

Výzkum zaniklého mlýna

11. 06. 2021 | Brandýs nad Labem

V rámci projektu „Staré cesty v Polabí“ se letošního roku podílíme i na výzkumu zaniklého mlýna Valcha, více viz zde.