Přednáška pplk. v. v. Rudolfa Čížka od 16.00. Případ jsem „převzal“ s ostatní agendou, když jsem byl převelen z Kriminální služby Obvodního oddělen VB na oddělení pátrání po osobách Městské správy VB.

Jedná se o můj nejoblíbenější případ – a to zejména proto, že při něm byly, poprvé v tehdejším Československu, využity dvě metody = a to GERASIMOVA METODA, která byla v té době doposud ve vývoji a v prověřování a spočívala ve vytvoření odpovídajícího obličeje na základě informací získaných z lebky a dále byl poprvé u Hydrometeorologického ústavu vyžádán posudek konkrétního místa v plenéru.

neznama z letnan

Probíhající výstavy v muzeu

15. 10. 2018 | Brandýs nad Labem

Motýli, Motýli, Motýli výstava fotografií motýlů a další výstavou jsou loutky a loutková divadla pod názvem Pidluke! Padluke!, více najdete v archivu akcí.