Celoroční otevírací doba

středa - neděle 10 - 12, 12:30 - 17 hod.

Vstupné

Individuální Hromadné
dospělí: 40 Kč
snížené: 20 Kč
dospělí
nad 6 osob: 20 Kč
  děti a důchodci
nad 6 osob: 10 Kč
 další informace zde

rodinné: 60 Kč

Nejbližší akce

V sobotu 25. září 2021 proběhne v Letňanech po roční odmlce opět Autobusový den PID. Zapojí se i naše muzeum.

V rámci této akce jsou na různá místa vypravovány nostalgické autobusy. Jeden z nich pasažéry zaveze i na brandýské náměstí k prohlídce Oblastního muzea Praha-východ.

Zde si návštěvníci budou moci projít výstavu představující techniku i 140letou historii sboru brandýských dobrovolných hasičů. Mimořádně též otevřeme objekt brandýské katovny s expozicí o řemesle místních mistrů ostrého meče. Cestující s platnou jízdenkou mají vstupy do obou objektů muzea zdarma.

Autobusovy den PID 2019

Aktuálně

Nové nálezy

27. 07. 2021 | Brandýs nad Labem

Poslední dobou se k nám do muzea dostává celá řada archeologických nálezů díky výzkumům v rámci projektu "Staré cesty v Polabí". Nálezy, které se ukáží pro projekt důležité, se snažíme obratem zpracovat, např. touto formou, viz zde.

Rádi bychom upozornili případné zájemce o spolupráci, že u nás mají dveře otevřené! Muzeum je možné oslovit a domluvit se na podmínkách zapojení do projektu "Staré cesty v Polabí".


Nová rubrika

02. 07. 2021 | Brandýs nad Labem

Upozorňujeme na novou rubriku na našich webových stránkách! Jejím prostřednictvím chceme od léta 2021 publikovat plné texty vybraných archiválií z našich fondů.

Číst dál...

Výzkum zaniklého mlýna

11. 06. 2021 | Brandýs nad Labem

V rámci projektu „Staré cesty v Polabí“ se letošního roku 2021 podílíme i na výzkumu zaniklého mlýna Valcha, více viz zde.